Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OKJ-s képzésen mennyire...

OKJ-s képzésen mennyire számít, ha lógsz?

Figyelt kérdés

Felnőtt vagyok, a munkahelyem szorgalmazta a tanfolyamot, persze én fizetem. Egész héten dolgozom, annyira sz@r szombaton suliba menni. Dolgozatokat írni úgy is tudok, ha nem ülök ott állandóan, ritka fárasztó. Van névsor, szóval alá kell írni, hogy részt vettél az órákon. Van valamennyi óraszám, amit mulaszthatsz, már nem emlékszem, mennyi.

Szerintetek mennyire veszik figyelembe a lógást? A lényeg, hogy fizess és vizsgázz, vagy tényleg komolyan nézik, hogy ott vagy-e?


2011. jan. 21. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a munkahelyed szorgalmazta a tanfolyamot, nem kötöttetek tanulmányi szerződést?
2011. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem
2011. jan. 21. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nézik, hogy ott vagy-e. Én felsőfokú OKJ-s képzésre járok, és ha meghaladja a hiányzásom az előírt x órát (ez most nem tudom mennyi pontosan), akkor nem folytathatom tovább a tanulást. De szerintem ha szólsz, hogy milyen okból hiányzol (pl. kamuzol, hogy dolgoznod kell mellette stb.) akkor elnézőbbek lesznek. Van egy oszt. társam aki nyáron szült, és a baba miatt sokat hiányzik. Az igazgatóval megbeszélte és nincs probléma a hiányzásai miatt.
2011. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a hiányzásod száma elér egy bizonyos %-ot, automatikusan megbuksz. De én megkérdezném a tanfolyamvezetőt.
2011. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, Te jársz oda. Valahol komolyan veszik, máshol meg csak annyit néznek, hogy le tudsz-e vizsgázni.
2011. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szabad megkérdeznem melyik suliba akarod csinálni?
2011. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Krúdy Képzési Központ, Bp
2011. jan. 21. 22:16
 8/8 anonim ***** válasza:
azt nem ismerem,mert én is Bp-n járok okjra,igaz nappalira,de nem nagyon nézik mikor vagy benn...
2011. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!