Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karinthy Frigyes mennyire jó...

Karinthy Frigyes mennyire jó gimi? (lent)

Figyelt kérdés
ha angolom,matek,nyelvtan négyes többi ötös és van egy nyelvizsgám,és most teszek még egyett,mennyire segíti??és milyen másik budapesti angol kéttanyelvű gimnáziumok vannak még hogy ne csak egy ilyen iskolát jelöjek.?
2011. jan. 21. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A Karinthy nagyon jó suli, de nem messze van tőle a Károlyi Mihály spanyolos kéttannyelvű, ami szintén nagyon jó!!
2011. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Hát, a Karinthy sokkal erősebb, mint a Károlyi, de szerintem inkább megérné a Károlyiba, vagy Lászlóba vagy ilyesmi középerős suliba menni, mert a Karinthy egy undorító sznobképző.
2011. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A Krinthy az egyik legjobb kéttannyelvű gimi az egész országban, de ha a sima tagozatot akarod meglejölni, akkor azt NE! Sima tagozaton vannak jobb iskolák is. Esetleg én még a Xántus János Gimnáziumot tudom neked ajánlani, de az fizetős... Annyira végülis nem magas a tandíj, de aki nem fizet, az repül...

Karinthy angol tagozatára rohadt nehéz bekerülni és a tehetséggondozó írásbelit kérik.

2011. febr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak előkészítőre jártam még anno, de akkor utálatosnak tűnt az egész. Nagyon nem voltak szimpatikusak se a tanárok, se az aktuális csoporttársak, akik vszeg Karinthy-aspiránsok lehettek. Abban az időszakban döntöttem el, én nem fogok oda járni.
2011. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
19:40 hova jelentkeztél végül? mert én most karinthy-s lettem és nagyon kíváncsi leszek rá... nekem mondjuk anno nagyon szimpatikus volt az egész
2011. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Kossuthot jártam ki, bár azzal sem vagyok/voltam maradéktalanul megelégedve. A Karinthy kéttannyelvűjéből pl. külföldön is tovább tudsz tanulni könnyedén, ami nagy előny. Most már mindegy, a felsőfokú nyelvvizsgám így is megszereztem. Igazából ami az én sulimban nagyon fájt, az a természettudományos oktatás igen gyatra színvonala. De nem hiszem, hogy ez nem lenne általános jelenség a magyar közoktatásban.
2011. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!