Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombaton megyek központit...

Szombaton megyek központit irni és stresszelek. Légyszives adjatok tippet hogy induljak, áljak neki?

Figyelt kérdés
Szombaton központi felvételit irok matekból és magyarból,de utánnavaló héten szombaton tehetséggondozót is írok.szegedre szeretnék menni a Radnóti Miklós Gimibe és,nagyon izgulok és élek hogy nem fog sikerülni.Valaki adna tippet hogy hogy áljak neki vagy valmiat.Hány pontot kéne elérnekm a tehetséggondozüó matekba és a sima magyarba hogy felvegyenek?
2011. jan. 20. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj! Oké könnyű mondani. Én is akkro írom. JMagyar tanárom szerint a helyes hozzáállás:

Nagyon fontos, de ha rosszis lesz nem dől ösze a világ.

Mjiközben írod zárd ki a külvilágot, és ne azzal foglalkozz hogy "jaj ezt meg azt se tudom, szent ég az egészet nem tudom" hanem csak csináld. LEgyen náladm óra hogy azért tudd hol jársz. karóra. mobilt tuti nem lehet bevinni.

Akkor vigyél magaddal (én legalábbis viszek) sok tollat, ceruzát, radírt, körzőt, vonalzót (körző nem tom minek, csak írrák hogy kell, mondom OK)

2011. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
könnyebb feladatokkal kezdj, ha nem tudsz valamit, ne ülj felette, menj a következőre. ez azért fontos, mert ha gyűlnek mögötted a már megcsinált feladatok, az lélektanilag pozitívan fog rád hatni :)
2011. jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kössz a segitséget!!még irhattok de sok szerencsét azoknak akik írtak,írnak választ!:D
2011. jan. 21. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!