Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igazságos az, ha egy diák...

Igazságos az, ha egy diák változó (hármasnak megfelelő) magatartásjegyet kap pusztán azért, mert annyi a bűne, hogy betegesebb az átlagnál és ebből adódóan picit többet hiányzik a többieknél!?

Figyelt kérdés
Megjegyzem,különben még sosem késtem el a suliból,minden hiányzásom orvosilag le van igazolva+nem beszélgetek órákon,nem vagyok szemtelen a tanárokkal.Az ezt megelőző években négyest kaptam ugyanezen okból kifolyólag,azt még elfogadtam,de ez a hármas most kiakasztott és rendkívül igazságtalannak tartom!Szerintetek?
2011. jan. 20. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
A tanárod azt hiszi, hogy direkt hiányzol, és az igazolásaidat csak úgy megadta az orvos. Talán meg kellene kérned, hogy beszéljen a szüleiddel, illetve az orvosoddal.
2011. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!