Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sokat számít az érettségin,...

Sokat számít az érettségin, hogy mennyire "skatulyázott" be a tanár? Akik már érettségiztek? Nektek lehúzta a tanár az érettségiteket?

Figyelt kérdés

Szóval idén érettségizem, és ma beszéltem a tanárral , hogy szerinte milyen szinten vagyok angolból, azt mondta 3as és mondjuk egy gyenge 4es... félévkor 4es voltam és márciusba megyek nyelvvizsgázni

Oroszt is tanulók, abból vagyok 3-as nem értem miért ilyen.

Igyekszem mindig figyelni meg minden, de az tök rossz, hogy pl oroszból megsem tudok szólalni és 3as szinten vagyok...angól meg simán beszélgetek és úgyis... ilyenkor mitlehet csinálni?

Szerintetek nagyon befolyásolni fogja az érettségimet ez?

elvileg mások is ellenőrzik meg lehet fellebezni, nem? szóbelin meg gondolom lesznek bent angolos tanárok és látják ha nagyon lehúz... vagy nem?


2011. jan. 17. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a töritanárommal nagyon rosszban voltam, állandóan szekált, de nem csak engem sok mindenkit. Az érettségire így kénytelen voltam mindent szóbeli tételt oda-vissza megtanulni, hogy ne tudjun belém kötni... de egyébként a többiek is mondták, hogy érettségin nagyon rendes volt.

Plusz azért angolból gondolom nem úgy megy az osztályzás, mint érettségin, szóval 5-öst nyugodtan összeszedhetsz, csak gyakorolj.

2011. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Érettségin minden tanár felfelé kerekít. De tényleg.

Ne izgulj ezen. Tanulj, ahogy csak tudsz. Nyújtsd a legtöbbet, amit ki tudsz hozni magadból és biztosan nem lesz gond.

2011. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!