Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Debreceni Egyetemre...

Milyen a Debreceni Egyetemre járni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok itt a campus életre, szakkörökre, sportolási lehetőségre, illetve, hogy a város mennyire van berendezkedve az egyetemi diákok kényelmének kiszolgálására.
2011. jan. 15. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Unalmas, csúnya... nem jó :S
2011. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én az agrár részéről tudok elsősorban nyilatkozni. Nyilván függ a személyiségedtől is, hogy mennyire vagy képes közösségi életre, de alapjában véve a debreceni évek, a "Debreceni Egyetemre járás" szuper!


A városban van diákmunkalehetőség, így mindig lehet pénzt keresni. Sok kar van, könnyű ismerkedni karon, szakon belül és között egyaránt.


Sport közül én az úszást preferáltam, igaz azt nem az egyetem szervezésében.


Szakkörök vannak, de húzó ember nélkül, mint bármely más esetben azok sem működnek. Baráti társaságok, körök, rengeteg szórakozási hely, sok fiatal, könnyen elérhető nyelvtanárok a jellemzőek.


Szóval érdemes Debrecenbe menni!


Szerintem...

2011. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!