Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BGF-es vagy az SZTE-s...

A BGF-es vagy az SZTE-s kereskedelem és marketing szak a jobb?

Figyelt kérdés
És utána melyikkel lehet jobban elhelyezkedni?
2009. febr. 1. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az elhelyezkedés nem ennek a függvénye!!!

A két intézmény hasonló képesítést nyújt.

Az elhelyezkedésed ott fog eldőlni, hogy mennyire tudsz érvényesülni, mennyire vagy talpraesett, határozott. Sokszor furcsán néznek rám az emberek mikor azt mondom, hogy például egy nő esetében az is mérvadó, hogy a szakértelme mellett csinos legyen.


Én SZTE-GTK keresekedelem és marketing szakán tanulok, tehát csak erről tudok nyilatkozni. Nagyon jó helynek tartom, szeretek idejárni, a legjobb tanárok tanítanak, és a társasági élet is fantasztikus.

Persze a döntés a tiéd!

Petranova

2009. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


És te milyen eredménnyel mentél oda (pl. matek)?

2009. febr. 1. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a matekom nem lett túl jó, de mivel az érettségim számított, lényegtelen volt. Az angolt és a törit vittem tovább. 426 pontom volt. Elég keményen nyomják nálunk a matekot, de szerencsére eddig minden sikerült.

Petranova

2009. febr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is pont ezt a kettőt vinném... :)

Még egyszer köszi !

2009. febr. 2. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!