Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi! Milyen lesz?...

Felvételi! Milyen lesz? (2011,8. o)

Figyelt kérdés

Állítólag most a magyar lesz a nehezebb a matek pedig könnyebb!Ez igaz?

[link]

Ezek jók gyakorolni?

Nektek, hogy sikerült?

Izgultatok?


2011. jan. 14. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

én is msot felvételizek

igen én is ezen gondolkodtam de csak állítólag van aki meg azt mondja mind2 nehéz lesz

jók gyakorolni de az előkészítő sokkal többet ér mint otthon gyakorolni

mostanában már mind2 40 körül van próbafelvételi és izgulok de nem nagyon

2011. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a matek könnyebb lesz, a magyar meg nehezebb? Nem mintha bánnám : )
2011. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én tavaly írtam felvételit. A magyar könnyű volt. Bár sok feladat volt és voltak becsapósak is. A fogalmazáson kicsit többet kellett gondolkodni.:)

Matek számomra katasztrófa volt, kb 30 percig csak lapozgattam, hogy hátha találok valami olyan feladatot amit meg tudok oldani. Aztán utolsó 15 percbe kezdem el dolgozni.:D Nehéz volt. Én 7 pontot értem el. Az osztályomba 26 pont volt a legtöbb. Pedig én is 4es vagyok matekból. Még most gimiben is. Szerintem a tavalyi matek nagyon nehéz volt. Annál már csak könnyebb lehet idén.:D

Segít ha megoldod az előző évi felvételiket. Mindkét tantárgyból. Bár én is megoldottam őket, de csak 2 vagy 3 olyan feladat volt ami hasonlított rájuk a felvételibe.

Én meg is lepődtem, hogy alig van olyan feladat amit tanultunk volna.

Így visszagondolva már azért nem tartom olyan vészesnek.:D

Izgultam előtte, de ha most kéne beülnöm megirni már nem izgulnék.:) Meg azért nem csak a felvételin múlik, hogy felvesznek-e a kiválasztott iskolába, hanem a tanulmányi eredményen is. Engem is felvettek gimibe 7 pontos matekkal 39-es magyarral és 4,8as tanulmányi eredménnyel.:D

2011. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi!

én is csak hallottam ,hogy most a matek lesz könnyebb mert tavaly fordítva volt

amúgy az a baj, hogy az átlagom nem olyan jó és nagyon kéne a jó felvételi

de ha te négyes matekkal 7 pontosat írtál...

én rosszabb vagyok négyesnél matekból.

amúgy járok előkészítőre de úgy érzem az nem sokat segít

meg a szakközép-

hez kell min.15 pont ugye....

na majd kiírom,hogy hány pontos lesz ha kikaptam...

22-én drukkolni!!!:D

köszi a válaszokat!

2011. jan. 14. 20:27
 5/7 anonim válasza:

Hát a tavalyi matek az nagyon nehéz volt, én is lapozgattam meg ilyesmi aztán találtam pár feladatot amit meg tudtaam oldani. így a matek20,a magyar 47 pontos lett:)) az átlagom 4,8 volt


Ne izgulj,menni fog az csak gyakorolj rengeteget :)Szurkolok neked 22.én.

2011. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jan. 15. 10:56
 7/7 anonim válasza:
Én is ebben az évben felvételiztem januárban ,nekem az átlagom 5.00 volt és sztem nem volt nehéz a matek. az összes feladatot rögtön meg tudtam oldani, nekem a magyar ment kicsit nehezebben( a fogalmazás miatt) de amúgy is a matek számított duplán, mivel reál tagozatra jelentkeztem. ( A pontjaim: 47 matek, 46 magyar) Szerintem most is kb. olyan szintűre kell számítani mint nálunk volt. A régi feladatokat átnézni pedig jó ötlet én is úgy gyakoroltam.
2011. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!