Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3,5-ös átlag alatt nem kaphato...

3,5-ös átlag alatt nem kaphatok diplomát?

Figyelt kérdés

Még az életemben nem hallottam ilyet, de ma az egyetemen az egyik csoporttársam benyögte, hogy 3,5-ös átlag alatt nem adják ki a diplomát senkinek - ha csak egy félévben is ez alá mész, akkor viszlát...

Ez igaz lehet?


2011. jan. 11. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy igaz.
2011. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

melyik egyetem melyik kar?



érdekes is lenne amugy...diplomások 80%-a nem kapta volna meg a diplomáját...

2011. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A csoporttársadat is fizetősre vették fel és annyi esze sincs, mint egy marék lepkének... Ilyen botorságot még az életemben nem halottam. Nevesd ki és ne állj vele szóba többet, mert rossz hatással van rád.

Nem is tudom, hogy mire gondolhatott.. Lehet az ösztön díjat osztogatják nálatok annyitól..

2011. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Corvinus egyetem, T-kar...

én is kérdeztem tőle, hogy nem az ösztöndíj-indexre gondol-e, vagy hogy akkor mégis miért van 5 jegyes osztályzási rendszer. Ha egyszer a kettes elég egy vizsga teljesítéséhez, akkor mégis mi ez?


Erre közölte, hogy ez a törzsmodul tárgyaira vonatkozó görgetett átlag.


WTF?!

2011. jan. 11. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:

hülyeség

van corvinuson végzett volt osztálytársam,legtöbb félévét 2esekkel csinálta...

2011. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!