Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik olyan ember aki nem...

Létezik olyan ember aki nem bánta meg, hogy komédiát tanul (t)?

Figyelt kérdés
Ha megbántad, miért, ha nem, miért nem?
2011. jan. 9. 16:27
 1/2 anonim válasza:
75%
sztem nem létezik....(komolyan!!)
2011. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Megbántam, mert felesleges idő- és pénzkidobás volt. (Fizetősre vettek fel anno, pedig a 144 pontos rendszerben 141 pontom volt.)

Ahelyett, hogy elgondolkoztam volna azon, mi érdekel igazán, inkább elmentem rá - első félévkor ott akartam hagyni, de mindenki lebeszélt, mondván, hogy az első félév mindenhol rossz.

A második sem lett jobb - de akkor már sajnáltam volna otthagyni a kifizetett pénz miatt...

Bárcsak lett volna bátorságom inkább dolgozni, és közben gondolkozni azon, melyik suliba is menjek...


Most csinálom a második egyetememet, a MOME textilszakjára járok - hát ott kellett volna kezdenem, nem kommunikáció szakon, az biztos...

2011. jan. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!