Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebben az évben fogok érettségi...

Ebben az évben fogok érettségizni, de ugye most be akarják vezetni az új közoktatási rendelet. (? )

Figyelt kérdés

ez úgy arról szól, hogy ha hogyha felső oktatási intézménybe, fősuli egyetemre akarok jelentkezni akkor emeltszintű éretségit kell tenem,

és ez ebben az évben még nem él.

De én még maradnék 2 éves okj-s képzésen a sulimban

de ha elvégzem az 2 év múlva lesz

és ha ezt bevezetik akkor ez rám is fog-e vonatkozni vagy csak akik akkor kezdik az évet vagy akkor érettségiznek?


2011. jan. 9. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az már rád is fog vonatkozni, bár nem tudom hány év múlva fogják bevezetni, de én örülök, h ebben az évben érettségizek, mert elvileg már jövőre is nehezítek, utána meg már még jobban.
2011. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!