Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumot váltok félévkor,...

Gimnáziumot váltok félévkor, mit csinálhatnék? (Katt a részletekért. )

Figyelt kérdés

Szóval gimit váltok félévkor,már felvettek elvileg az adott suliba...De a félévit beiratkozásnál kell majd vinni,és mivel 9.-es vagyok,kissé rontottam a jegyeimen,és szégyellem őket.Mert alapjáraton jótanuló voltam.És nem akarok úgy indítani hogy azt higgyék,hogy trehány vagyok...

Ha átírnám a jegyeimet (nagyonpicit...).Akkor lebuknék?A két iskola neten,átküldi ezeket egymásnak??Vagy ,nem??


Értelmes válaszokat várok.Köszi.


2011. jan. 9. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy megkapják a hivatalos adatokat. Eszedbe ne jusson csalni.

Inkább azt higgyék, hogy kicsit lerontottál, mint azt, hogy csaló vagy. Ráadásul az ellenőrző, bizonyítvány, ilyesmi okiratnak számít, az okirathamisítás pedig bűncselekmény

2011. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne írd át. Ha a másik iskola tud fogadni, akkor év közben annyira nem fogja őket érdekelni a kis eltérés. Én anno mikor váltottam 4.2 voltam és nem volt gond vele, annyit kért az igazgató, hogy náluk is próbáljam tartani ezt az átlagot :)
2011. jan. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!