Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanár kivételez? . Lent

Tanár kivételez? . Lent

Figyelt kérdés

Van egy tanár, új az iskolában, 3tantárgyból tanít (matek, nyelvtan, töri). Minden dogámra 4est ad, arra is, aminél féltem hogy a 2est se kapom meg. Elől ülök, mindig az én füzetemet nézi meg, hol tartunk, stb. Mindig velem példálózik. Ez kicsit zavar, és úgy érzem olyan dolgozatra is 4est kapok, amire másnak 2est adott. Úgy érzem, hogy "elkényelmesedem"...

Beszéljek a tanárral, ha igen, hogy?

Meg.. nem tudom, fura lenne reklamálni, hogy es helyett 4est kaptam.. XD


2011. jan. 6. 20:51
 1/7 anonim válasza:

Szerintem beszélj vele...

Eléggé szemétség így az osztálytársaiddal szemben...

2011. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ad pontokat a dolgozatokra? Mert akkor elég jól lehet követni, hogy kivételez-e, vagy ugyanazt a mércét használja.

Minden feladat valahány pont és vannak ponthatárok a jegyekhez. Nem így van?

2011. jan. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Új az iskolában vagy pályakezdő pedagógus?

Ha az előbbi, akkor beszélj vele, nézd át azt a dolgozatot, ami szerinted nem sikerült jól és kérdezd meg, miért úgy értékelte.

Ha az utóbbi, akkor várj még egy picit - friss tanárként elég nehéz belőni, hogy hogyan is lehet "összehasonlítani" a tanulókat. Bár mondjuk egy matek szakosnak az egzakt értékelés nem kellene, hogy nehezére essen.

2011. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

20éve tanít a tanár, de idén jött az iskolánkba. Nincsenek pontok. Általában 3-6 "címet" ad meg.. (óra munka címét)

és akkor le kell írni róla mindent. + ha azt leírjuk, ami füzetba van 4es, ha hozzáírunk a könyvből (amit órán ki se nyitunk) akkor lehet 5ös a dolgozat. (nyelvtan, töri).

Matekból meg ha tételt kér, akkor pontosan kéri a fogalmazást, de nem kell szó szerint a könyvből, így van, amit elfogad, van amit nem. Ponthatárokat nem oszt meg velünk.

2011. jan. 7. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki és tanulnék az 5ösért
2011. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha zavar, akkor ülj hátrébb, és nem leszel annyira szem előtt
2011. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem Te vagy magadhoz túl szigorú?

Csak tanulj szorgalmasan - a jegyek másodlagosak.

A lényeg, hogy tanulj. Üdv.:A.

2011. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!