Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy olyan vizsgára nem...

Ha egy olyan vizsgára nem megyek el, aminek felvettem az időpontját akkor későbbire lehet-e még menni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyetemtől függ, valamint a tanár jófejségétől. Általában inkább jobban jársz, ha bemész és beíratod az egyest. Jártam már így én is, nem para, bemegyek a vizsga elején és mondom, hogy sajnos nem tudtam felkészülni, ezért kérem, írja be nekem és majd jövök legközelebb. Tételt húzni, stb. nem szoktam, feleslegesen nem égetem magam, nem pocsékolom az időm.

Mindenképp nézz utána a dolognak, mert sok helyen egy ilyen akció után nem vehetsz fel több időpontot.

2011. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam ilyenért fizetni kell. szóval mindenképp menj be, legrosszabb esetbe egyest kapsz. nem nagy ügy...
2011. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet a későbbire menni, az már UV-nak fog számítani, az első vizsgád pedig egyesnek. Ezt be tudja írni a tanár UV-kor is, de korrektebb, ha jelentkezel nála előbb az egyesért.

Tudtommal minden elektronikus rendszerben a vizsga megkezdése előtti napig le lehet iratkozni az időpontról, ebből már kicsúsztál ezek szerint...

2011. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!