Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen véleményetek van az...

Milyen véleményetek van az Athéné Idegenforgalmi, Informatikai és Üzletemberképző Szakközépiskola OKJ-s hangtechnikus képzéséről?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én annak idején több helyet is megnéztem, nekem ez tűnt a legkomolyabbnak: www.oktopus.hu - de én nappalira sajnos nem tudtam beiratkozni, úgyhogy most a vállalkozósuliba járok, nagyon jó a tanfolyam, igaz ez költségtérítéses, de a tanárunk, a Lőrincz Gyuri nagyon jó fej, és szuper szakember. Itt van a stúdió is az épületben, ahol gyakorolunk.
2011. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válasz! Igen azt tudom, hogy az oktopusz nagyon jó csak sajnos 310 000 forint / félév és ennyit nem tudok kifizetni. Az Athene meg ingyenes.

Akkor most végülis hova jársz?

2011. jan. 7. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a vállalkozósuliba járok, az Ajtósi Dürer sorra, és itt van a szakmai gyakorlatom is. Itt 240 a teljes tanfolyam, egy év alatt, hétvégiben. És most jött egy fazon, eddig még nem láttam, akinek az apja a Színház-és filmművészetin tanítja a hangmestereket, és hozzájuk is lehet menni szakmai gyakorlatra. Kíváncsi leszek... :-)
2011. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!