Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetne ezen javítani,...

Hogyan lehetne ezen javítani, de sürgősen? (hosszú kérlek olvasd el)

Figyelt kérdés

Először is Sziasztok! :)

Az egész történet úgy kezdődött,hogy 8. osztályban pályaválasztás van..ezer és egy iskola van,és sajnos nem vagyok épp a legjobb tanuló.=(

Kiválasztottam egy Szakközép iskolát,ahol

Élelmiszeripari Technikusnak(cukrásznak,szakácsnak,péknek)tanulok.

Ezek közül valamelyik.^^

Erről azt illik tudni,hogy az iskola 6 éves,mert +2 év érettségit ad,amivel semmi probléma nem lenne,de sajnos a tanulás nem az erősségem.:(

Ráadásul Élelmiszeriparból is egy olyan tanárt fogtam ki,aki kötözködő,nagyszájú,és mindenbe beleköt amibe csak lehet,illetve ki is gúnyol..így háta jegyeim sem túl jók ebből a tantárgyból.:(

Tudom..könnyű a tanárt hibáztatni..nem..ez nem az ő hibája,de nem is csak az enyém.Legalábbis szerintem.

Félévkor megbukok technológiákból és a gyakorlatból is.

Ráadásképp matekból és kémiából is.:S

Tudom ,hogy nagyon lazán vettem ezt a félévet,és hogy elcsesztem,de hogy lehetne valamelyiket kijavítani??

matek az reménytelen..:S

esetleg a kémia.. 2 2 1 holnap doga.

Nem akarok hülyének tűnni,tudom hogy nem most kellene elkezdeni,de a gond,hogy a jegyeket lefelé kerekítik :(

előre is köszi a válaszokat!(:

15/L


2011. jan. 5. 14:53
 1/6 A kérdező kommentje:
*hát a
2011. jan. 5. 14:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe ezt a félévet, és ha van rá lehetőséged, akkor keress fel egy magántanárt vagy egyetemistát (ők olcsóbbak, csak azért írom), aki segít neked.
2011. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

egy hónapja járok matektanárhoz

hetente kétszer,de az a baj,hogy téli szünetben egyáltalán nem is mehettem,és ugyanúgy vettük tovább az anyagot én meg..így is eléggé kiakadtak a hárman is. :(

2011. jan. 5. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, idő kell, hogy felzárkózz, de évvégére meglesz! :)
2011. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hopeanswerisgood válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak:


A mostani félév veszett ügy. Bölcsebb benyelni a félévi kapát, ami szakközépben még semmit sem jelent, és mindent megtenni, hogy év végére felhúzd magad. MAgántanár és egyetemista segísége jól jöhet.


És bocsi, de majd ki fogsz nőni abból, hogy ennyire aggályoskodsz a jegyekért. Én is ilyen voltam 15 évesen, de mostanra már a tudást és az értelmet nézema ejgy mögött. Az számít, a jegynél elég,ha nem egyes.


18/F, ifjú egyetemisra

2011. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is kb ugyanolyan cipőbe járok mint Te! Én most vagyok 8.os, énis olyan iskolát szeretnék megjelölni amilyenbe most te jársz,Élelmiszeripari (cukrász érdekel.) Viszont én is nagyon elba**tam ezt a félévem, nem vagyok énse jó tanuló, és gondban vagyok mert nem tudok javítani, és nem tudom milyen sulik vannak amik jók.


visszatérve a témához: szerintem hagyd a fenébe ezt a félévet már,mivel középsulis vagy ezért nem olyan fontos a félév, inkább az év végi jegyeid érdekeljenek majd! soha nincs késő! :) Szerintem ne keseredj el, hidd el nem ezen a féléven fog múlni a jövőd:) Sok sikert, és ha esetleg úgy érzed írhatnál 1 privit :)

15/Ł

2011. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!