Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis Egyetem, Vélemények?

Semmelweis Egyetem, Vélemények?

Figyelt kérdés

Oda szeretnék járni, orvosnak készülök. Van aki ismeri az iskolát,mik a követélmenyek stb?

Van rá lehetőség,hogy levelezőn csináljam?

Tudom,hogy utána nézhetnék neten is, de jobban bízom abban,aki ismeri az ottani körülményeket.


2011. jan. 3. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Levelezőn SEHOL nem lehet orvosnak tanulni. Egyébként felvi.hu biológia emelt vagy sote fórum.
2011. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. jan. 3. 23:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a konkrét kérdés? Fogalmazd meg pontosabban, és megpróbálok válaszolni:)
2011. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Mostmár csakaz,hogy mennyire nehéz pl munka mellett a SOTE? Idén szeretnék felvételizni, emelt kémia és biosz érettségim van.

Az első években van sebészeti gyakorlat vagy ilyesmi?

Egyébként most állatorvos mellett tanulok, nagyon szeretem az állatokat is,ezért eddig nem volt biztos az orvosi.De már rájöttem,hogy állatorvosnak nem lennék jó, valamiért nehezen bírom ha pl. el kell egyet altatni

2011. jan. 3. 23:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi mellett dolgozni szerintem majdnem lehetetlen, munka nélkül is épp elég nehéz. Az első 2-3 év nagyon húzós, ha el akarod végezni magánéletre is kevés időd jut, nem hogy dolgozni. Első években ápolástan gyakorlat van csak, utána belgyógyászat. Ha egy állat elaltatását nehezen viseled, mi lesz egy ember halálakor, vagy ha halál hírt, esetleg gyógyíthatatlan betegséget kell diagnosztizálnod valakinél?
2011. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az emberek halála ill. halálhírétől nem leszek lelkis. Voltam már boncoláson is két éve.

Akkor ha felvesznek az orvosira, nem dolgozom egy ideig biztos


köszönöm a választ

2011. jan. 4. 12:03
 7/7 kovacs magdolna2 válasza:
0%
Szerintem az orvosok 80 %a értelmi fogyatekos,receptugynok, 10 orvosbol 8 nem tudja mi az algoprin hatóanyaga, fluorokinolon meg idegméreg azzal is ölik az embereket
2023. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!