Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemet és szakot...

Melyik egyetemet és szakot jelölnétek meg első helyen? L/18

Figyelt kérdés

1. BME gépészmérnök

2. BCE gazdálkodási és menedzsment

3. BCE emberi erőforrások

4. BGF kereskedelem és marketing (német nyelven)


2011. jan. 3. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
1 vagy 4
2011. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1, mert igaz hogy azt nehéz elvégezni, de utána biztos az elhelyezkedés.
2011. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

BGF - Kereskedelem és Marketing. Pláne német nyelven! A gépészmérnököket keresik és aranyat érnek, de sajnos nagyon férfiközpontú. Igazán eredményes és nagyobb karrier szerintem akkor vár rád, ha inkább a kereskedelem&marketing irányban indulsz. Itt is elsősorban a nyelvek miatt fogsz állást találni.


Legalább két nyelv (nem csak a nyelvvizsga, hanem a tényleges kommunikáció is számít és kell!) és Tiéd a világ: Nőiesebb karrier, több utazás. DE: ha zárkózottabb vagy és a nyelvek sem mennek, akkor inkább gépészmérnök.


Az emberi erőforrások felkapott, de "nesze semmi fogd meg jól" Ilyen pozíciót más végzettséggel, NYELVEKKEL is el lehet nyerni.


Szóval nekem 4!

2011. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Én az 1. és a 4. között vacillálok. Egyetem után szeretnék kiköltözni Németországba, úgy tudom, hogy ott igény van a gépészmérnökökre, a kereskedelem és marketing meg szerintem azért lenne jó, mert minden óra németül zajlana. :)

2011. jan. 3. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Én viszont semmi esetre sem mennék a BGF-re. A helyedben én BCE gazdmenre vagy BME gépészre mennék.
2011. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. Férfiközpontú, de talán annyira azért mégsem. Szép szakma.
2011. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

km gm emberi erőforrás szarok.

Psz a menő

2011. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is a 4.en vacilálok,de 2 éve nem indult a szak,és nem tudom mennyi az esély arra hogy esetleg idén induljon??!!erről valami információd van??
2011. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!