Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a pécsi Babits Gimnáziu...

Milyen a pécsi Babits Gimnázium? Jó, szeret oda járni aki odajár?

Figyelt kérdés
Holnap kell bejelölnöm az iskolát és elbizonytalanodtam hogy biztos a babitsba menjek -e írjatok róla légyszii ,mindent !!!
2011. jan. 1. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár nem jártam oda (csak a konkurenciához :)), de sok ismerősöm volt ott, és ők szerették. Feltételezem még mindig nem egy rossz hely. Pécsen te is tudod, hogy a Babits, Leőwey, Nagy Lajos triumvirátust szokták elsősorban említeni. Szóval ha jók az eredményeid, ezekkel érdemes kezdeni.
2011. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ ,igen én is a Leőwey és a Babits között gondolkozom .. és ma be kell írnii xD
2011. jan. 2. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit kell beírni?Majd februárban kell beírni a felvételi után
2011. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos, én az előbbibe jártam, és szerettem (már amennyire egy gimnáziumot lehet szeretni :)) Jó volt a közösség, az osztályunknak jó tanárai voltak, szóval elviselhetőbbé tette azt a 4 évet :) Egy tény, kemény volt a suli, az osztályátlag valahol 4.5 körül volt, de asszem akkoriban az iskolaátlag sem volt 4.2 alatt (persze azóta sok minden változott az oktatási törvényekben stb, szóval nyilván ez már így nem igaz). A Babitsnak volt régen számtech osztálya, oda járt több ismerősöm. Azt mondták egészen rendben volt a gimi. Ennél többet tényleg csak az tudna mondani, ami most oda jár.
2011. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!