Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van ilyen szabályozás? Hol...

Van ilyen szabályozás? Hol tudnék utánanézni?

Figyelt kérdés
Súlyos betegség miatt már 2 félévet kihagytam, "passziváltam". Sajnos továbbra sem tanulhatok, és ugye max. 2 passzív félév a megengedett. Ismerősöm szerint viszont ez igazolt távollétnek számít, és nem fogják passzívnak venni, nem rúgnak ki. Mindenképp meg fogom kérdezni az iskolát, de esetleg hallottatok már erről?
2011. jan. 1. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Dékánnak kell kérvényt írni, ő engedélyezhet további passzív féléveket.
2011. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem veszik passzívnak. A dékáni külön engedély, amit előttem írtak talán járható út...ezt próbáld meg.


Hány félévet teljesítettél eddig és még mennyi van hátra? Ha sokat kihagysz, akkor talán neked is jobban megéri újrakezdened.

2011. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, időközben megérdeklődtem és azt mondták, hogy mivel igazolhatóan komoly okom van a távolmaradásra, nem fognak kirúgni, hanem akkor folytatom majd, amikor tudom.


Ez lesz a 3. félév amit kihagyok.

2011. jan. 13. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!