Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szak a "legmMATEKOSABB"?

Melyik szak a "legmMATEKOSABB"?

Figyelt kérdés
nemzetközi gazdálkodás v. kereskedelem és marketing v. gazdálkodási és menedzsment ???
2010. dec. 30. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Vesd össze a tanterveit a három szaknak (függően attól, hogy hol szeretnéd végezni), és ott meglátod. Feltételezem mindegyik "matekos".
2010. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindegyik az valamilyen szinten.

BGF-en gazdálkodási és menedzsment szakon vagyok végzős, ott konkrétan matek:

-analízis

-valószínűségszámítás

-statisztika 1-2.

-operációkutatás

-döntési módszerek


De ezeken kívül vannak még számolós tárgyak, amik sokszor rosszabbak is mint ezek, pl.: adózás, pénzügy...

2010. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
nekem (matek szakosként) elég viccesen hangzik, ha ezeket matekosnak mondjátok, el nem hiszem, hogy az annyira komoly lenne...
2010. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

4es matekos vagyok, és ezt is irtó nagy szorgalommal érem el:) de ezek a szakok érdekelnek leginkább, a szakmai tárgyak most is mennek, csak a matektól tartok egy picit. És az érdekelt h melyiken a legnehezebb...azt tudom h mindegyikhez hozzá tartozik a matek, csak épp nem mindegy h milyen nehézségi szinten...

egyébként persze h matek szakosként viccesen hangzik, de egy humán beállítottságú embernek nem...

2010. dec. 30. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:

12:11-es vagyok:

Elhiszem, hogy matek szakosként nem tartod komolynak, de azért nem olyan gagyi tárgyak ezek. Mindig is szorgalmas voltam de az tény, hogy nem reál beállítottságú, így azért megszenvedtem egyik-másikkal (analízis bukás, újra fel is kellett vennem a tárgyat) pedig középiskolában két évig dícséretes ötös voltam matekból.

Az irodalmat imádtam mindig is, csak azt hiába tanultam volna, abból nem fogok megélni.)

2010. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát akkor nem menj ezekre ha humán beállítottságú vagy.nem minden ember jó matekból azoknak nem kell oda menni
2010. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!