Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE BTK videó (ruma-ruma)....

ELTE BTK videó (ruma-ruma). Tényleg ennyi idejük van énekelni?

Figyelt kérdés
Vége sem semmi, nézzétek végig: [link]
2010. dec. 25. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
igen
2010. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

nahát, milyen furcsa, hogy a vállalkozó szelleműek hajlandóak néhány órát szánni egy poénos videó elkészítéséhez, mert szerintük buli.

szerintem semmi extra nincs benne, de ők jól érzik magukat, egy csomó embert tudtak mozgósítani, ami jó dolog.

2010. dec. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Amennyit mellette tanulni kell be is kattanna az ember ha nem szórakoznának néha.
2010. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%

Ízelten "művészlélek" bölcsészek, mindegyik egy tróger, most mégis mit vársz tőlük?


Mikor a McDonald'sba árulják a hamburgert, ott nem lesz ennyi szabadság. Ezt a 3 és fél évet úgyis csak maszturbálással, meg ilyen fasságokal töltik el, mert hogy nem tanulnak semmit, az fix.


Ja de, néha elolvasnak egy könyvet, meg megnéznek egy filmet.

2010. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

utolsó: kíváncsi lennék, hogy te hova jársz..

vagy hogy hányszor végezted el a bölcsészkart

úgy imádom, amikor ilyen nagyokosok osztják az észt...

sokféleképpen lehet mindent csinálni

tudom, nem kevés az olyan bölcsész, aki nem sok mindent csinál, és csak azért jár oda, mert nem tudott jobb helyet választani (ezek között nem kevés az olyan, aki nem 3, hanem sokkal több év alatt végzi el az iskolát)..róluk mellesleg nekem is megvan a véleményem...

de vannak olyanok is, akik azért választják, mert muszáj (pl. mert tanárok akarnak lenni - mint én)

szóval jó lenne, ha nem általánosítanál

persze másokat fikázni mindig könnyebb...

2010. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj, hogy a bölcsészkarok nagyon leromlottak, mert sok buta embert is felvettek, és felvesznek oda - az ELTE-re is igaz ez, sajnos.
2010. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

Miért, ha odaírtam volna az írásom után, hogy "kivétel azok akik tanárok akarnak lenni", akkor nem írtál volna? Az a 4-5 %? Mert max ennyi, a nagy részük ugyanúgy naplopó senkiházi. Menjünk bölcsésznek, mert mekkora buli az. Majd mekkora buli lesz beletörölni a seggüket a bölcsészdiplomába.


Azt meg hiába írtam volna oda, hogy kivétel, akik tanárok szeretnének lenni, akkor is ideírtál volna.

2010. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Na, akkor szögezzünk le pár dolgot. :)

(ELTÉ-s vagyok, elsőéves BTK-s...)


A videó zenéje a 2010-es BTK gólyatábor ún. főcímdala.


Ott megtanultunk a refrénre egy kis koreográfiát, ami este bulizásnál összetartotta a társaságot. :D Szerintem ilyet csinálnak más gólyatáborokban is, legalábbis BME-VBK-soknak is volt ilyen, mesélték a lakótársaim, stb.

Általában, ha valamit megszeretsz - szívesen mókázol rá később is.

Gondolom, ez a néhány anglisztikás [egyébként sokan vannak] megszerette és amikor volt ideje, kedve, csinált egy videót - mert miért ne.

Van itt ideje az embernek, valamennyi, mindenkinek más, attól függ, milyen zsúfolt az órarended.

Nem értem, mi az összefüggés a videó és a "tunya dög" bölcsészek méltatása között. Vannak állatkodós BME-s meg más videók is. Lököttek. Kész. Mert egyetemisták. Fiatalok. Élnek. Élünk. :)


Szerintem ennyi az egész.

Szomorú amúgy, szerintem, ez az egymásra mutogatás.

2010. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja és szerintem ez nem az időről, hanem az összetartásról szól. Közösségről.

És gondolom, nem most vizsgaidőszakban készítették a videót. Jól is néznénk ki... :D

2010. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, mi baja van néhány embernek a bölcsészekkel... Mellesleg mi a gond azzal, hogy van idejük énekelni? Igaz, h piszkosul sokat kell tanulni, de azért van idő ilyenre is... egy exbölcsész
2010. dec. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!