Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Választott tantárgynak melyike...

Választott tantárgynak melyiket célszerű leírni a jelentkezési lapra?

Figyelt kérdés
gépészmérnöknek szeretnék tanulni és a felvételi lapon kérnek egy választott tantárgyat, amit legalább két évig tanultam. Számít valamit, hogy mi a választott tantárgy? Elektronikát gondoltam, hogy beírom, de ott az előző év végi jegyem egyel rosszabb volt, mint a tizenkettedik év végi. Lehet választani rajzot meg ilyesmiket, amit az utolsó két évben tanultam. Rajzból egy jeggyel jobb voltam. Célszerű annak az év végi eredményeit megadni, amelyikből jobb jegyet kaptam év végén?
2010. dec. 24. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mit írsz, csak olyan legyen, amit 2 évig tanultál és minél jobb jegyet kaptál rá év végén.
2010. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Év végi jegyeknél mindegy mit írsz, célszerű tehát olyan tárgyat beírni, amiből jó jegyed volt, így több pontod lesz. Viszont a választott érettségi tárgynál nem árt olyat választani, amit elfogadnak az adott szakon...
2010. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És még egyet. Számít valamit hogy a jelentkezési lapon történelem van, de én történelem és állampolgári ismereteket tanultam elvileg, mert ez van a bizonyítványomba Nem olyan néven van ahogy a jelentkezési lapon, de ott is melléírhatnám csak akkor igazolás kell az iskola részéről. Neten töltöm a felvételi lapot
2010. dec. 24. 17:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Számít valamit, ha nem javítom át és csak simán történelemnek hagyom?
2010. dec. 24. 17:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és ha neten töltöm ki, akkor hogy csatoljak hozzá aláírt és lepecsételt igazolást?
2010. dec. 24. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor mondjuk én bioszbol érettségizem.de attól függetlenül 11.12.évvégi bizimbe beírthatom a fizika jegyemet is?
2010. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
11. és 12. év végi jegy választott tantárgya bármi lehet, ha azt tanultad 11 és 12-ben
2010. dec. 24. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!