Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi főiskolai oklevél...

Nyíregyházi főiskolai oklevél menyit ér?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy Nyf gépészmérnöki bsc-és oklevéllel eltudnák e helyezkedni? vagy mennyek a miskolci egyetemre ugyanerre a szakra? csak inkább lennék kollégiumba és Miskolc közel van hozzám :S:\
2010. dec. 21. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Nyíregyházára semmiképp se menj...nem muszáj Miskolcra menni, mehetsz pl. Debrecenbe, nagyon jó a képzés, és nincs sokkal messzebb, mint Nyíregyháza.
2010. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Az NYF és ME között nincs akkora különbség (egyik sem egy "top-intézmény"), hogy sokat utazz miatta. Inkább a debreceni képzést válaszd, ha nem akarsz messze utazni...
2010. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Debrecenbe viszont nem szeretnék menni:S nyf weblapján aszt olvastam hogy akik műszaki karukon végeztek 100%-ék uk elhelyezkedett bár ez lehet csak marketing reklám szöveg szerinted-ettek?
2010. dec. 21. 23:23
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem újra kellene járnod az általános iskolát is.
2010. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
az előzőeknek igazuk van miskolc meg nyf semmit sem ér, ha azt szeretnéd, hogy szinvonalas képzést kapj és használható diplomát akkor debrecen, de pestre is mehetnél, és még a kolit is megkapnád mert messze laksz...
2010. dec. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mért is?
2010. dec. 21. 23:31
 7/11 A kérdező kommentje:
gec rábeszéltetek akkor megyek Debrecenbe :D
2010. dec. 21. 23:34
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

"végeztek 100%-ék uk elhelyezkedett"


Hova a fenébe helyezkedett volna el? Ebben a recesszióban.

2010. dec. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
A Miskolci Egyetem és a Nyíregyházi Főiskola között egy paraszthajszálnyi különbség szerintem van... Konkrétan ég és föld.
2010. dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért,de ti mi a fenéről beszéltek?Azt sem tudjátok...miskolci vagyok és talán kicsit jobban ismerem ezt az egyetemet,egyébként én sem szeretem(hogy miért?megvan rá a magam oka)de azért hülyeséget ne írkáljatok már róla.Elég régi itt ez a fajta képzés és szerintem a miskolci elöl jár ezekben...Nagyon is jó a miskolci gépész diploma,jobb mint a debreceni.Az,hogy pl Debrecen erősebb nem azt jelenti,hogy feltétlenül jobb vagy jó mindenben.Lásd ELTE is egy nagynevű egyetem itt mégis azt írják sokan(akik oda járnak!),hogy bizonyos szakok semmit nem érnek.Szerintem ha nincs reális infotok valamiről,arról nem kell saját véleményt alkotni és úgy beállítani,mintha igaz is lenne.És nem elfogultságból írom,de nem szeretem a hülyeséget...
2011. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!