Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2012-ben érettségizem, a SOTE...

2012-ben érettségizem, a SOTE Fogorvostudományi karára szeretnék menni. Miben változik ekkorra az érettségi?

Figyelt kérdés

Úgy értem, lehet hallani mostanság, hogy emelt érettségiért az eddigi 40 helyett 50 pontot lehet majd kapni, vagy hogy kötelező lesz 2 emelt szi9ntű érettségit. Én csak bioszból szeretnék emeltet, kémiából közepet szeretnék tenni.


Milyen új szabályok vonatkoznak majd rám?

Köszi a segítséget mindenkinek!


2010. dec. 18. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván azért megy a találgatás, mert még nem határoztak róla.
2010. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 2013-tól teszik kötelezővé a 2 emeltet, most még csak 1 kell, arról nem tudok, hogy emelnék az emelt érettségiért járó pluszpontot.
2011. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eddig is 50 pontot lehetett kapni az emeltért és ez marad, de persze csak akkor kapod meg az 50-et, ha 30% fölött teljesítesz.(Szó volt róla, hogy ezt 50% változtatják, de mégsem lesz így) Amin változtatnak azok a ponthatárok lesznek. A 2-es már 25%-tól lesz, 20 helyett.

És igen 2013-tól két emelt szintű érettségi kell az orvosi szakokon. Biológi EMELT + kémia EMELT vagy fizika EMELT.

2012. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!