Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi főiskola vagy...

Nyíregyházi főiskola vagy Egri főiskola?

Figyelt kérdés
programfejlesztő informatikára szeretnék járni de nem tudom hová jelentkezzek ti melyiket ajánljátok? melyik diplomának nagyobb a presztízse ? és a csajok hol jobbak?:D
2010. dec. 18. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Infó szakon csajok? Marha poénos vagy. Ne számíts sokra. Amúgy valamelyik pesti egyetemen nincs ilyen szak? Mert ezek nem egy olyan hűűű főiskolák...
2010. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

infon nagyon kevés csaj van, am miért ezt a 2 sulit kérdezed? úgy gondolod nem lesz jó az érettségid?


1.a nyíregyi főiskola kb olyan, h akkor menj oda ha máshová nem elég a pontod

egri főiskoláról azt hallottam h az info ott jó


2.de ha felvételi pontok stb alapján megengedheted magadnak akk egy pesti iskola; ha elég kitartást érzel magadban akkor bme esetleg óe(bmf)


3.ha e 2 lehetőség közöttit akarsz akk debrecen sztem

2010. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság hogy az érettségimet a történelem meg a német nyelv lehúzza :S angolból nem érettségizhetek mert aszt suliba nem tanultam 2 évig bmf-en menyire erős a fizika mérnök infón? mert akkor inkább leérettségizem infóból emelten és oda jelentkezem
2010. dec. 19. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:
a tesóm is két éve e két főiskola között döntött, csak nem vették fel :( de a fiúk szempontjából gondolom az eger jobb mert ott van a bikavér :)
2010. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
BME, BMF (OE), ELTE, SZTE, talán még a PTE és pannon, a többit felejtsd el.
2010. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és SZIE (gödöllő)?aszt is?
2010. dec. 22. 23:04
 7/8 anonim ***** válasza:

*aZt

Magyarod hanyas lett? Amúgy a bme, bmf, elte, pte mellett a többi már csak alja egyetem, semmi nevük, kb. kirhögönek hogy hol végeztél...

2010. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség mért röhögnének ki? szerintem ha egy mérnöki diplomád van biztos hogy találsz munkát mert úgy vannak a munkáltatók vele hogy inkább betaníttatnak mert nem suliba fogsz megtanulni mindent ott inkább elmélet van majd a munkahelyen ... am magyarból 4 es vagyok :\ infó 5 matek 4 fizika 5 töri 3 :S
2010. dec. 23. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!