Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sebész szeretnék lenni....

Sebész szeretnék lenni. Melyik suliba menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés
Most 10.-ikes vagyok viszont nyelvi előkészítős osztályba járok tehát még 3 évig járok gimibe (ha ezt az évet nem számoljuk)
2010. dec. 17. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy őrült ötletem: Orvosi egyetem! (6 év)

Sebészszakképzés még 6 év.

Hajrá!

2010. dec. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Ha ezt tizedikben itt kell megkérdezned, ingább hagyd.

Sokat nézed a tévét.

2010. dec. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Műszaki egyetem. Megtanulsz fűrészelni, vágni, csavarozni, és már készen is állsz. Komoly a kérdés?
2010. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
NE hülyéskedj már, hova mennél, orvosira szoktak menni. Aki sebész, az orvosira járt.
2010. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
orvosira add be.. biológia és fizika vagy kémia kell hozzá. ha gimnázium a kérdés, akkor keress ilyen tagozatot vagy fakultálj ezekből a tárgyakból...
2010. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kösz a normális válaszokat. igen tudom hogy mi kell hozzá

De úgy értettem hogy melyik orvosira?

Amúgy azt hogy inkább k-val írják

2010. dec. 18. 10:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy melyik orvosira. A szakképzést úgy is utána végzed.
2010. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a sotét sztem túlértékelik, de jó a képzés, a dote gyakorlatközpontúbb, a potén a legjobb az elméleti képzés. a sote kiegyenlítettebb talán elmélet és gyakorlat terén. a szotéról még nem hallottam jókat, de a szegedi barátaim mind sotéra vagy potéra jöttek. én is orvosira járok. első két évben csak alapozó képzés van, ergo elmélet mindenből. 3. propedeutika, itt már látsz beteget, 4-6 pedig szakoktatás. hatodév után pedig rezidensnek mész, esetedben sebésznek. nem akarlak bántani, de fogalmazz kicsit szabatosabban és egyértelműbben, azért oltottak le, mert nem volt világos mire vagy kiváncsi. írj, ha érdekel még vmi, szívesen válaszolok.
2010. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szegedivel sincsen semmi gond....
2010. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ 22:46-os.

Lehet hogy szavadon foglak

2010. dec. 21. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!