Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Nyugat-mag...

Mi a véleményetek a Nyugat-magyarországi Egyetemről?

Figyelt kérdés
Én vas megyei vagyok, és hát itt nem túl jó a híre, az a sztereotípia, hogy csak az megy oda, akit máshová nem vesznek fel. Én azért alapvetően színvonalasabb helyre szeretnék menni, de jó lenne itthon maradni, nem elköltözni. Ezért érdekel, hátha esetleg messzebb jobb a híre, vagy esetleg aki oda jár, az tudja nagyjából hol áll a hierarchiában, meg persze milyenek a tanárok, hogyan lehet onnan elhelyezkedni.
2010. dec. 13. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
én oda jártam, nem jó a véleményem. szerintem mást válassz.
2010. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szakfüggő.
2010. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tanárszakokon siralmas az utolsó évfolyam. Volt, aki egy írásbeli osztást nem tudott megtanítani a Bolyaiban.
2010. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nincs is rendes tanárképzés.. mesterszak? abból nem nagy a választék itt, alappal meg nem lehet semmit kezdeni.
2010. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem NYME-GEO nem képviseli az nyme-n az alacsony színvonalat. Csak ott nem sokat végeznek, évente pár ember, mert a nagy része lemorzsolódik, és mintaterves sem igazán sok van, talán 1-2 évfolyamonként.
2010. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is így voltam vele. szombathelyiként először veszprémbe mentem a pannon egyetemre, de nem jött be, meg elég költséges is volt és hazajöttem. most NYME TTMK-n vagyok rególya, és elmondhatom, hogy sokkal jobb itt. bár tényleg nagyon csóró az egyetem, de a tanárok általában jobbak, és színvonalasabb órákat tartanak, mint ott. és mivel a saját városomban lakom, sokkal jobban tudok koncentrálni a tanulmányokra. szóval jelentkezz nyugodtan ide. bár azt nem mondtad, melyik szak érdekelne.
2010. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen, a szakra kíváncsiak lennénk!
2010. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát a szak nehéz ügy. angol kéttanra járok, szóval anglisztika lehet. biosz faktra járok, szóval biológia lehet. szeretem a magyart, törit, ezek sincsenek kizárva.xd ezért vagyok gázban, mert konkrét dolgot nem tudok. de mondjuk ezek közül valamelyik.
2010. dec. 13. 19:01
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, de még írjatok légyszi:D
2010. dec. 13. 19:18
 10/10 anonim ***** válasza:
anglisztika minoros csoporttársam volt NYME-n, és szenvedett vele, elég nehéz volt neki, szóval az anglisztikát komolyabban veszik itt szerintem.
2010. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!