Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Debreceni...

Mi a véleményetek a Debreceni Egyetem Egészségügyi karáról? (tanárok, koli, ösztöndíjak, közösség)

Figyelt kérdés
Februárban ide szeretnék felvételizni, védőnő szakirányra, és nagyon érdekelne ki mit gondol a karról, vagy a szakirányról ami érdekel!
2010. dec. 12. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most vagyok elsőéves a védőnő szakon.Már egészen megszerettem a sulit.A tanárok jófejek, bár van egy pár kivétel..de ez mindenhol így van, nemde? :)

Az egészségügyi kar kolijáról nekem nincs jó véleményem, de ez egyénfüggő. Nincs túl jó állapotban, a legtöbb szobában szűkös a hely. Köv. félévtől úgy tűnik bejárós leszek, mivel debreceni vagyok, ezért bevállalom. Otthon azért csak jobb :)

Lehet igényelni szociális ösztöndíjat, ami max 24900 Ft (halmozottan hátrányos helyzetűek esetén).

Van tanulmányi ösztöndíj is, azt hallottam ez is max. 25000 Ft, min. 8000 Ft. Erről nem sokat tudok mondani, de én nagyon ráhajtok a tanulásra, mert nagyon jól jönne a pénz.:)

Ha van kérdésed, írj, hátha tudok válaszolni.

2010. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ide adtam be februárban :D
2012. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!