Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem (BMF), NIK...

Óbudai Egyetem (BMF), NIK tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy idén érettségizem, eredetileg a BME volt az első számú cél, emelt matekoztam volna, de úgy néz ki nem fog menni, középszintűzök majd, mert az tuti jól sikerül majd. Viszont így hiába vannak jó eredményei, és hiába számítok jó érettségire, a BME abszolút nem vehető készpénznek...


Ezért gondolkodom az Óbudai egyetemen, mérnök infón ugyanúgy. Milyen tapasztalatok, vélemények vannak? Bármi érdekel, tananyag, színvonal, későbbi elhelyezkedés...


2010. dec. 11. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
érdemes hajtani a bme-re. most még nincs semmi veszve, sok tanulással bármi összejöhet. és a bme-n sincsenek orbitálisan magas pontszámok. én is mindenből közepeztem, és úgy kerültem be. üdv
2010. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ha a fehérvári óbudai egyetemre gondolsz, ismerek onnan egy lányt, és szereti, de neki volt előtte informatikai múltja, így jól megy neki.

Annyit viszont tudok mondani, hogy az óbudai kollégium vezetője nagyon nagy arc.

2010. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!