Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Írnátok nekem jó szakmákat?

Írnátok nekem jó szakmákat?

Figyelt kérdés

Amivel jól lehet keresni és érdekes is...Most kell szakmát választanom és nem tudom,hogy mit válasszak...

Ha idegenforgalmi külkereskedelmibe mennék,mi lehetnék?idegen vezető,légiutaskisérő...stb?


2010. dec. 10. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2010. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány:)
2010. dec. 10. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodtan mehetsz idegenforgalomra esetleg marketing-re.Én például logopédusnak készülök,elég jól keresnek.Hanyadikos vagy?
2010. dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. NAGYON FONTOS: Ne törödj vele, hogy mi a divat, ne azt nézd, hova mennek a barátaid, az osztálytársaid, hanem, hogy Te mit szeretnél. Ne menj azért közgázra(pl. kereskedelem), vagy pszichológiára mert mindenki oda megy, vagy ne menj azért kommunikációra mert azt mondják hú de jó... stb.


2. A légiutaskísérö nem jó szakma. 35 éves korodig dolgozhatsz mint stewardess, utána mit csinálsz? És nem egyetem, hanem egy pár hetes tanfolyam kell hozzá, meg 2 idegen nyelv ismerete.


3. Az idegenforgalmi külkereskedelmivel pl dolgozhatsz egy irodában import és export cikkekkel.


4. Mik a kedvenc tárgyaid(tanártól függetlenül)? Mi a hobbid? Mit szeretsz olvasni? Ilyeneken gondolkozz!

2010. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Földrajz a kedvencem,meg talán az irodalom...
2010. dec. 12. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:

A Földrajz természettudomány, az irodalom humán. A külker meg leginkább reál, akkor találod majd érdekesnek, ha a matek függvényeket is annak találod, ha szereted a törit, és mondjuk olvasgatsz gazdasági lapokat.

Meteorológiára nem gondoltál? Az erösen föci, érdekes, és jól lehet keresni.

2010. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!