Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Földrajz érettségit kb hogy...

Földrajz érettségit kb hogy 3-as legyen mennyi tudás kell hozzá?

Figyelt kérdés
csak 1 évig tanultam.és csak természetföcit,most faktra járok de nem igazán megy.
2010. dec. 9. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
csak faktra? fuck, tedd össze a két kezed és légy masszívan politeista
2010. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Oktatási Minisztérium honlapjáról megnézheted az elmúlt évek feladatsorait. Abból meglátod, hogy mennyit kellene tudnod.
2010. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A foldrajz az egyik legkonnyebb, ne izgulj miatta! Nulla extra tanulas nelkul, csak ami oran radragadt meg lehet irni, nagyon sok osztalytarsam gimiben egy hettel elotte kezdett ra tanulni es siman meglett az 5-uk. Emelttel mar nehezebb, arra tanulni kelll, de ez altalaban minden targgyal igy van.

Az atlaszodat ismerd ki, es nezegesd a regebbi konyveidet, ne izgulj meglesz az! Sok sikert!

2010. dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3ashoz nem kell sok minden...a föci tényleg az egyik legkönnyebb érettségi tárgy
2010. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gyűrődés, vetődés
2010. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 juan1088 válasza:
én 5 éve érettségiztem, akkor még 2 évig órarend szerint tanulni kellett a tárgyat ahhoz hogy érettségizhess belőle. Ez változott azóta?
2011. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!