Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet egy napon vizsgázni 2...

Lehet egy napon vizsgázni 2 tárgyból, ha egyszerre vannak kb az időpontok?

Figyelt kérdés
Mármint érkezési sorrendben történik a vizsgáztatás, tehát pl az egyikre elmegyek reggel 8-kor, és ha ott korán végzek, akkor még lesz időm elmenni a másikra is?
2010. nov. 29. 03:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg megoldható, de nem udhatod, hogy melyik vizsgán hányan lesznek, igy nem biztos.
2010. nov. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mi járunk a Te egyetemedre, így nem ismerhetjük az ottani tanulmányi szabályzatot.
2010. nov. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tiltja a tvsz, és nem hinném, hogy tiltja, akkor simán. Az elsőre menj oda jó korán, ha 8ra mész, már valszeg lesznek ott páran, ha valamivel korábban, akkor még jó lehetsz. Oda menj először, ahol kevesebben vannak, hogy a másikra tuti odaérj. Persze ha tízen vagytok mindkét vizsgán, akkor necces, de ha huszonöten, akkor bőven megoldható. Mondjuk én nem tudnék egy nap két vizsgán átmenni, de ez csak zárójeles megjegyzés volt.
2010. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én már olyat is hallottam h vki egy napra berakott 3-4 vizsgát h túl legyen rajta. Durva...
2010. nov. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!