Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt pécsi Janusosok vagy még...

Volt pécsi Janusosok vagy még oda járok, tudtok bármiféle információt adni az iskoláról?

Figyelt kérdés
Legfőképpen a továbbtanulási esélyek érdekelnének, és általában az iskola. Fontos lenne mert a lányom döntés előtt áll, hogy mit jelöljön elsőnek. Borult az eddigi sorrendje /még időben/, de így is szorít az idő. Angol tagozat érdekelne. Bármit írnátok segítene.
2010. nov. 27. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavaly végeztem ott, és nagyon szerettem oda járni.Nem angolra jártam, szóval ezt a részét nem tudom annyira.A nyelvtanítás nagyon jó, ha valaki rendesen tanul,az angol szakon szerintem biztos tud felsőfokú nyelvvizsgát szerezni angolból, nagyon sok óra van.Nekem két középfokúm van, pedig nem nyelvre jártam.Az osztályból pedig azt hiszem csak egyvalakinek nem nincs egy sem.Hát az évfolyamról elég sok embert vettek fel elismert egyetemekre, ELTE-re, Corvinusra, BME-re, orvosi egyetemre is mentek.Mondjuk akiket ilyen helyekre felvettek, általában jól tanultak.4-5 embert nem vettek fel első helyre az osztályból talán.Az iskola szerintem nagyon családias, 12.re tényleg szinte mindenki mindenkit ismer az évfolyamon,barátságos a légkör.A tanárok nagy része szerintem nagyon ért a tantárgyához,vannak szigorúbbak, és barátságosabbak is,de szerintem ez mindenhol így van.Az iskolában elég nagy rend van, legalábbis nálunk az volt, szóval nem nagyon van hangzavar, meg rendetlenkedés órákon,mint néhány más iskolában.Persze gondolom ez osztályfüggő is. Én csak ajánlani tudom:)
2010. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ez elég kimerítő és hasznos válasz volt. Azt hiszem ennek ellenére a 2 helyen fogja megjelölni, mert mindenáron a Lajosba szeretne menni. Jár a Janusba előkészítőre és tetszik is neki, de "beleszeretett" a Nagy Lajos gimibe. Mit tegyünk? Hát azt hiszem támogatni kell ha ennyire kitartóan ragaszkodik az elképzeléséhez.
2010. dec. 17. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!