Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van kedve valakinek új középis...

Van kedve valakinek új középiskolát kezdeni? (10edikes vagyok)!

Figyelt kérdés
4 évfolyamos gimibe járok és nem nagyon vagyok megelégedve az egésszel... Sajnos nincs olyan haverom aki eljönne velem én pedig mindenféleképpen elszeretnék innen menni. Esetleg lenne kedve valakinek aki ilyen helyzetben van? Köszi :) 16F
2010. nov. 26. 16:38
 1/2 anonim válasza:

de aranyos :D

Én most készülök átmenni a Frankelból (Baja) a Leőwey-be (Pécs). Ha annyira rossz vállald be egyedül, de a lényeg h rohadtul gondold meg, mert lehet a kövi suliban is lesznek gondok. Ne az döntsön, hogy van-e vki melletted,- az új suliban úgy is lesznek új haverok- hanem, hogy neked mi a legjobb!

2010. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van, azt hiszem elhamarkodtam még megvárom legalább ezt az évet aztán eldöntöm mi legyen, lehet csak unom már az egészet mert kicsit ilyen típus vagyok h nem szeretek egy helyen évekig lenni... És akk váltogathatnám minden évbe... Köszi :)
2010. dec. 2. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!