Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskola igazolás? (LENT)

Iskola igazolás? (LENT)

Figyelt kérdés

a körzetiorvos ad igazolást anélkül hogy a szüleim tudnának róla? és bárki, aki elmúlt 18 éves az már igazolhat? más igazolási ötletek amik nektek mindig bejöttek?

és igen, LÓGNI szeretnék és tényleg nem olyan válaszokat várok ahol oktatást kapok arrol, hogy ez miért helyes és miért nem meg majd igy megbánom meg úgy megbánom. válaszokat, tippeket meg ötleteket várok:)


2010. nov. 22. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A körzetiorvos akkor ad igazolást, ha tényleg beteg vagy és indokolt az otthon maradásod (láz, hányás, rosszullét)...

Akkor is ad igazolást, ha nincs ott a szülő!


BÁRKI (aki elmúlt 18 éves) nem adhat igazolást a suliba, csak a szülőtől vagy az orvostól fogadják el.


Én mindig adtam a gyerekeimnek igazolást, ha esetleg nem volt kedvük suliba menni (megértem, én is voltam úgy gyerekkoromban)...


Ha jó fejek a szüleid, szerintem nyugodtan menj oda hozzájuk, hogy most ezért+azért nincs kedved suliba menni, csak 1 napról van szó, léci írjanak már 1 igazolást!... :-DDD


Én csak akkor voltam dühös a kölkeimre, ha nem szóltak és úgy lógtak a suliból, hogy aztán abból botrány lett!!!

Ha szóltak volna, igazolom azt az 1-2 napot, így meg intőt kaptak meg igazolatlan napot!... 8-[


Minden felnőtt volt egyszer gyerek, csak ezt sokan el szokták felejteni!... :-))

2010. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
DE AKKOR, HA NEM MEGYEK EGY NAPOT SULIBA, ÉS AZT AZ EGY NAPOT SZERETNÉM IGAZOLNI? akkor ad?
2010. nov. 22. 18:15
 3/4 anonim válasza:
Háziorvosfüggő. Van amelyik ad, van amelyik nem.Én láttam az is, hogy a gyerekorvosnak vitte a gyerek a tábla csokit, és megkapta érte az igazolást. Próbálkozz be nála. Ha nem, még mindig mondhatod, hogy hánytál, és hasmenésed van.
2010. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
pl. ez én háziorvosomnak csak azt kell mondani hogy nem akarok suliba menni és egy hétre kiír :)
2011. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!