Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem vagy Miskolc...

Debreceni Egyetem vagy Miskolci Egyetem informatikai kar?

Figyelt kérdés
Mérnök informatikára szeretnék járni de nem tudom hová jelentkezzek De re vagy Me-re vagy BMF-re és én nem programozó szeretnék lenni hanem Hálózati rendszermérnök szerintetek hová érdemes jelentkeznem? Miskolc van a legközelebb a lakóhelyemhez és ott nem lennék kollégiumba sem és úgy hallottam kolisnak jó lenni :)és melyiknek van nagyobb presztízse DE-nek vagy ME-nek ?
2010. nov. 22. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is DE ill. ME között tanakodok, csak programozói infó szakon.

ME mellett döntöttem részemről.

2010. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Miskolcon tanulok és életem legjobb döntése volt. :)
2010. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Miskolc jobb informatikára.


Debrecenben inkább a műszaki, meg ugye azon kevés helyek egyike, ahol van ÁJK-ÁOK.


Szóval Miskolc.

2010. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó!

"Debrecen inkább műszaki"?

A Miskolci Egyetem volt anno a Nehézipari Műszaki Egyetem, amikor még a Debreceni Egyetem műszaki karai még egy kósza gondolat sem voltak. A műszaki oktatásnak Miskolcon sokkal nagyobb hagyományai vannak, mint Debrecenben.

2010. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

debrecen jó hely

miskolcon sok a rom@

bmf-et úgy hallom, hogy amióta -szeptember- egyetem lett (Óbudai Egyetem) azóta kb olyan durva, mint a bme

2010. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Én jót a DE IK-ról nem hallottam. Időpocséklás.

Miskolcot nem ismerem.

"Z"

2010. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De most akkor mégis melyiket válasszam?:D Miskolc 25 Km-re van tőlem Debrecenbe kollégiumba lennék
2010. dec. 20. 14:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Miskolc

Rengeteget spórolsz, sokkal jobbak lesznek a körülmények.

Debrecen egy drága f0s...

"Z"

2010. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettetek!!!
2010. dec. 20. 20:54
 10/12 anonim ***** válasza:
az egyik válaszoló, aki szerint debrecen drága: hidd el pest még drágább :P am debrecen se olyan drága, én inkább fizetnék havi 5 ropival többet debrecenben, mintsem este 7 után összeverjenek a c1gányok miskolcon :P
2010. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!