Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezhet ilyen a gyermekem...

Létezhet ilyen a gyermekem számára?

Figyelt kérdés

Szeretném a gyermekemet egy normális semmiképpen nem állami gimnáziumba küldeni jövőre lesz 8.-as.Az ok amiért magániskolába akarom küldeni

1. normálisan tanítanak és figyelnek a csemetékre

2.Sokkal jobb esélyei lesznek felkészültebb lesz ha egyetemre szeretne menni.

3.Itt nem azt nézik mint a többi , elnézést a kifejezésért korrupt paraszt iskolában hogy ki-kinek a gyereke mert az én időmben így volt és nagyon zavart mindig , nő létemre ilyenkor szemközt tudtam volna verni a tanárokat de nem nagyon tudtak piszkálni mivel kitűnő voltam , azóta sokra vittem és osztálytalálkozóra

is csak azért megyek el hogy irritáljam a tanárt.


4 Szeretném hogy sokat kiránduljanak külföldre , így is sokat járunk el különböző országokba de tapasztalatból tudom hogy ez nem ugyanolyan mint egy osztálykirándulás.

Szóval szeretném hogy a gimis évei emlékezetesek legyenek és ne olyanok mint az enyémek.Mivel az én akkori osztályommal sosem kirándultunk Londonba vagy Párizsba sőt alig 100 km-nél messzebb nem is mentünk.


5.Sok állami iskolával ellentétben az igazi magániskolákban tanítás folyik!A legjobbat akarom a gyerekemnek és meg is adom neki.


Létezik ilyen ebben az országban?Semmi anyagi problémát nem okozna a fizetése.


2010. nov. 21. 03:31
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Igaz, azt irja, hogy kirandulasok Magyarorszagon belul.


[link]

Itt talalhatod meg a nemzetkozi iskolakat, privat es allamikat.

2010. nov. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Pl. ha franciául akarod taníttatni a gyerekedet, akkor ott a Gustave Eiffel Gimnázium, [link]

Cirka másfél millió egy félév! Ha te ezt szeretnéd! De a gyerek is akarja?

2010. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van pénzed?Mert anélkül nehéz lesz.
2010. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valaszolok! Miert nem olvassatok el a kerdest figyelmesen?

Kerdezo azt irja, hogy:

"Semmi anyagi problémát nem okozna a fizetése."

Leheteges hogy ez a rakerdezes a penzre, csak irigysseg?

2010. nov. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elnézést mindenkitől hogy nagyon hűvös voltam a kérdésben.Az a lényeg hogy egy kellene neki egy jó magániskola lehetőleg ebben az országban melyben rendesen tanulhat.Az állami közoktatási intézményeket a kérdésben leírtak miatt semmiképpen nem vennénk igénybe.Egy magániskola amelyben sok a program és hozzá hasonló anyagi körülmények közt élő diákok vannak.Az általános iskola utolsó pár évét is magántanuló ként töltötte mivel a többi gyerek kinézte a minőségi és márkás holmijai miatt.És az sem lenne hátrány ha Budapesten lenne ez az iskola.
2010. nov. 21. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első két válaszadó szerintem elég jót adott meg!
2010. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen a Francia iskola elég színvonalasnak tűnik majd megmutatom a fiamnak is hogy mit gondol róla.
2010. nov. 21. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!