Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tőletek loptak a tanárok...

Tőletek loptak a tanárok általánosban? (arra gondolok, mikor az órán elvettek valamit, és aztán sose adták vissza)

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Miért tőled igen?

Erről szólni kéne valakinek, nem nyúlhatnak le pont a tanárok...

2010. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

tesómtól lopott el csomó mindent az egyik tanára, de már nagyon régen volt (több mint 20 éve).

pl. egy kis plüss fókát, amit anyu kapott a finn barátaitól, meg ilyenek. de sok mást is lopott.


egyik tanár gyereke meg mutatta, hogy milyen cd-t hozott haza az anyja a suliból.

2010. nov. 20. 21:28
 3/11 A kérdező kommentje:
ja tőlem meg gimiben lopott (vagyis sikkasztott) az egyik tanár párezer forintot. az összes tanulótól beszedett pénzt könyvekre, aztán sehol semmi. rendőrségi ügy is lett belőle, de a sikkasztást nemigen büntetik.
2010. nov. 20. 21:30
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
tőlünk sosem lopott senki semmit, maximum elvette, mert azzal voltunk elfoglalva az anyag helyett... iskola után szüleink társaságában átvehettük az igazgatóiban...
2010. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tőlünk se loptak soha, max a telefonokat rakták ki a tanári asztalra, ahol óra végén az ellenőrző fejében (későbbi szaktanárira) vissza lehetett kapni.
2010. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekünk volt h elvettek dolgokat... jobb esetbe érettségi után megkaptuk, de volt aki nem.
2010. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Általánosban 4-ik év végén egy szatyor játékot adott az osztályfőnököm, amit elkobzott tőlem =). Azért adta vissza, mert ugye mentem felső tagozatba, és nem ő lesz az osztályfőnököm =).


Volt olyan lego emberke is, nem is emlékeztem rá, hogy volt olyanom =).

2010. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jó szerencsések vagytok.
2010. nov. 20. 23:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen nem volt. Olyan viszont igen, hogy áprilisban elvettek öcsémtől vmit, és csak nyáron adták vissza (én meg otthon eléggé leordítottam fejét, mert az a vmi az én mp3-am volt :D)... meg olyan volt, hogy a jegyzetfüzetemet elvette a tanár, és csak egy hét múlva adta vissza, mert rajzolgatni merészeltem egy olyan felelés közben, ami abból állt, hogy a srác kiállt, és tíz percig nem mondott semmit, max. két szót... és abban volt az összes leckém felírva meg az időpontok, és csak ofői közbenjárásra adta vissza (mástól meg egy félkész kémiaházidogát vett el így :D)...
2010. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
rengeteg ilyen dolog volt és nem csak tőlem, egyszer elvette a telefonomat ami elveszített valahol és amikor megkérdeztem minek vette el ha nem tud vigyázni rá azt mondta majd legközelebb táska mélyére rejtem pedig csak a tolltartómban volt és nem is játszottam vele csak kiszúrta... szüleimnek persze teljesen más sztorit adott be hogy el se vette, aztán még úgyis csúfolt néha hogy hazudós Pistike. persze mit ért az én szavam a köcsög alsóstanáréhoz képest
2010. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!