Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lenne nekem a legjobb suli?

Mi lenne nekem a legjobb suli?

Figyelt kérdés

Most vagyok nyolcadikos és nagy választás előtt állok.

Fölsorolom az erényeimet, és hogy milyen irányban szeretnék továbbtanulni:


Jók a jegyeim: matekból, fizikából, biológiából, irodaslom, nyelvtan, RAJZ, informatika, technika.


Egyszerűen nem tudom eldönteni, hová menjek.


Az igaz, hogy a legjobban rajzolni szeretek, de nincs olyan lehetőségem továbbtanulni, mivel kifejezetten a számítógépes grafika mellett vagy az animáció készítő munkakör mellett forgok. Csakhogy az ilyen szakközépiskolák alapítvényiak(nem vagyok túl jó anyagi helyzetben) Vagy szakképző... azt meg nem kívánom magamnak.


Egyszóval ezek után nem tudom, mit kezdjek magammal


2010. nov. 19. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

most középsuliba elmehetsz egy rendes gimibe utána ha nagyon szeretsz rajzolni, akkor mehetsz iparművészeti egyetemre. esetleg most szerezhetsz majd szakmát

de inkább azt döntsd el melyiket szereted csinálni, mert most hiába mennél el kémikusnak ha életed végéig azt kell csinálnod és utálod is :)

2010. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
öcsém mint ha magamról olvasnék, hát én még csak 7-es vagyok de tervben áll és ajánlom neked is a grafikus sulit keress egyet...
2010. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!