Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Földrajz érettségis kérdések....

Földrajz érettségis kérdések. Ha tudod valamelyiket is, válaszolj, holnap lesz a szóbeli (? )

Figyelt kérdés

(A számok a kérdéssorszámot jelzik, ha tudod valamelyikre a választ, bigyezd elé a sorszámot légyszi)


Nos:

A földrajz írásbelim 40%-os lett (3-as)


1. Mennyit kell teljesíteni, hogy átmenjek, vagy mivel megvan a hármas, ha már be sem megyek (azért befogok) akkor is megvan a kettes?

Holnap szóbelizek, és kérdezném, hogy:

2. -ha bemegyek, és gyakorlatilag egy szót nem tudok, akkor mivan? Mármint hanyas lesz a jegyem stb.

3. -ha bemegyek, hirtelen nem tudok szinte semmit, de egy kis segítség után egész jó felelet nyomok

4. -ha mindent tudok


5. Az van a lapon (ki mikor érettségizik), hogy 8:45kor kezdek, és 9:00kor végzek. Ez azt jelenti, hogy negyed órán át kell mesélnem?


És végül 6. Mi alapján megy az osztályozás? Mennyi időt beszéltem, vagy az általuk felállított pontokból, hányról beszéltem tételen belül?



Nagyon köszi, hogy végigolvastad, külön köszi, ha válaszolsz.


2010. nov. 19. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

1 Ha nem mész be akkor egyes azt hiszem. Vagy nem kapsz jegyet. 10%-ot kellett elérni azt hiszem ahoz h sikeres legyen az érettségi.

2. Ha egy szót nem tudsz akkor nincs érettségi. De ne aggódj segítenek ott, és azt a pár pontot összekaparhatod.

4. Ha mindent tudsz, akkor megkapod a maximális pontokat azt hozzáadják az írásbelihez és így lesz meg az a bizonyos föci érettségi.

5. Igen, és Nem :D Úgy van h amikor bemész húzol egy tételt. Azon belül két kérdés van a két kategóriából (ezt gondolom tudod). Aztán kapsz egy lapot amin kidolgozhatod a feleleted. Aztán utánna felelés. De igazából ezt nem értem...tavaly nekem úgy volt, hogy több mint fél óráig ültem a lap felett amíg kidolgoztam és utánna felelés. Ami valóban 10-15percig tart.

2010. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT !!!! :D
2010. nov. 20. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!