Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sikerülne igy az érettségi?

Sikerülne igy az érettségi?

Figyelt kérdés

Most vagyok 11.es, de nyelvi előkészítőre járok, tehát elméletben csak 10.es tananyagot veszünk. Ha elkezdek gyorsan tanulni, letudnék érettségizni minden tárgyból jövőre nyáron? Németből már megvan.

17/F


2010. nov. 18. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Le, de előtte amikből érettségizel vizsgát kell tenned, az utolsó két év anyagából, és pl. matekból ez nem hiszem, hogy menne, a többiből esetleg mert azt megtudod magadnak is tanulni.
2010. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg? Tehát elég csekély az esély rá hogy sikerül is? Lehet javítani ha rosszul sikerül?
2010. nov. 18. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolhatod, hogy ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor 12.-re kiürülnének az iskolapadok. Nem hiszem, hogy olyan zseni vagy, hogy egyedül tankönyvből, minden tanári felkészítés nélkül kétszeres sebességgel meg tudsz tanulni 4 érettségi tárgyat. Nem véletlenül találták ki az iskolába járást. Ráadásul az összes tantárgyból le kell osztályozóvizsgáznod az összes év anyagából, tehát olyan, mintha 10-12 tárgyból érettségiznél. És mire mész vele, ha egy évvel hamarabb végzel?
2010. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha előrehozott értségit raksz középfokon akkor javítani csak emelt szinten tudsz.
2010. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ezen szerintem ne gondolkodj ,előrehozotat csináld meg faktból ,meg nyelvből ,igy már 12.ikbe csak 3tantárgyad lesz ...

Látom neked nyelv megvan.. az jó, Szerintem a fakultatívot csináld meg jövőre és 3tantárgynál nem kell görcsölni annyira , meg azért is mert te már tudod milyen 1 érettségi , mateknak ,történelemnek ,irodalomnak , ne állj neki előbb ,hiszen ezek olyanok hogy 12ikbe is tudnak hozzátenni, és formázni ,nem lenne ésszerű elcseszni ,mert emelt szinten tudsz javítani ,és akkor megint csak tanulás! nem beszélve arról hogy osztályozó vizsga sem 2leckéből van!

Szerintem vesd el az ötletet,hogy mindből csinálod egyszerre, előrehozottan!

2010. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!