Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol lehet Általános iskolai...

Hol lehet Általános iskolai bizonyítványról másolatot kérni?

Figyelt kérdés

A Kótaji istván Király Általános iskolából szeretne anyum Bizonyítvány másolatot kérni e-mail-ben, mert nagyon sürgős lenne, megadunk benne minden adatot ami csak kell. Szerintetek mennyi esély van rá hogy elküldik? Mert nagyon fontos lenne megszerezni, munkahelyre e hónap 25. -éig. Kérlek segítsetek. Peti.


E-mail: plasserboros761@gmail.com


2010. nov. 18. 12:51
 1/7 anonim válasza:

Próbáld meg itt: kotaj@risz.hu

egyébként itt találtam: [link]

2010. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bocs, elfelejtettem odaírni, hogy szerintem a suliban adnak róla másolatot. Kérdezd meg ezen az emailcímen.
2010. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az iskolában adnak róla másolatot, ahova anno járt.
2010. nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak az iskolában fognak róla másolatot kiadni, lehetséges hogy tértis levélben kérheted, de valószínű, hogy csak személyesen. Végülis hivatalos okiratnak számít.
2010. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszönöm a segítséget,és az e-mail címet az isklolának.Szereintetek e-mail-be el tudnák-e küldeni,mert úgy csak hamarabb ide érne,és nagyon sürgős lenne sajnos,megadnánk benne sok személyes igazoló adatot is anyumról.
2010. nov. 19. 08:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan nagyon sürgős, akkor vedd fel a telefont és hívd fel őket. Nem igazán értem, miért kell ide írogatni ahelyett, hogy a sulival egyszerűen elintéznéd a dolgot.
2010. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszönöm a sok segítséget.Hála istennek a e-mail-be elküldték a másolatot.Köszönöm még egyszer.
2010. nov. 23. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!