Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ugye hülyeség az, hogy sz*r...

Ugye hülyeség az, hogy sz*r iskola a Zsigmond Király Főiskola?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hulyeseg. Legalabbis en eddig csak rosszat hallottam rola.
2010. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sztem vki rosszat mond róla de valakit jót több jót olvastam itt róla mint rosszat,de engem csak úgy is a levelező érdekel!!
2010. nov. 12. 12:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a ZSKF-et jelölöm meg első helyen.

Eddig több jót hallottam róla, mint rosszat. Első ránézésre egy kényelmes, nem vízfejű, otthonos intézménynek tűnik.

Eddig az egyetlen bajom az, hogy kint van a III. kerültben.

Azt, hogy szar, valószínüleg a nagyképű ELTE-Corvinus stb hallgatók terjesztik.

2010. nov. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazat adok neked!! De sokan mondják is,hogy nem olyan elismert az ilyen nem neves diploma...aztán kitudja,h mi igaz ebből..
2010. nov. 26. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos abban, hogy nem olyan elismert, van igazság, de azt is helye válogatja. A lényeg, hogy érdekeljen amit csinálsz, vagy amilyen szakra jársz. A használható ismereteid komoly részét nem az iskolában tanítják, az egész érdeklődés és szorgalom kérdése!

Szerintem ne tarts a ZSKF-től, én sem teszem, nemsokára küldöm a jelentkezésemet :)

2010. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:) hát nem sok van már vissza,másfél hónapom van eldönteni...de BKF vagy ZSKF.. eddig legalábbis..
2010. dec. 16. 18:36
 7/9 anonim ***** válasza:

2000-ben alapult, nem 5-10 év alatt fog az elitek közé kerülni, de jól halad. A 'diplomagyár-körből' már kinőtt, sehol se hallom, hogy a legrosszabb főiskolákkal hasonlítanák össze. Sőt! Lassan értékesnek számít az ott kapott végzettség (sajnos csak magyar szinten). Rengeteget költenek fejlesztésre, a tanári kar nagy része a szakmájában is magasan kvalifikált, így jó kapcsolatokra tehetsz szert. Összességében megéri ide jelentkezni!


Egy nem ZsKf-es!

2011. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

alapult=alakult.

Csak halkan jegyzem meg!:)

2011. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 HePe ***** válasza:

Abszolúte hülyeség, nagyon is jó iskola volt nekem!

Egy volt, végzett zskf-es!

Egyébként ilyen kérdések feltevésekor szerintem menj fel a suli weblapjára vagy menj be az iskolába, de ha más nem, nézd meg a fb oldalá! és ott látod, hogy "egyben van!

2013. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!