Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci egyetem vagy Debrecen...

Buffalorage kérdése:

Miskolci egyetem vagy Debreceni egyetem? - ME vs. De - o_O"

Figyelt kérdés

Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Kar vagy a Debreceni Egyetem Informatikai Kar? Melyik egyetem jobb felszereltségben, oktatásban, az óraadók hozzáállásban?

A programtervező informatikus szakra járók véleményére lennék kíváncsi.


2010. nov. 10. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az ME-GÉIK-en tanulok és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Az informatikusok épületét most újítják fel, illetve nem csak azt, hanem az egész egyetemet. Az infosok tanárait annyira nem ismerem, de itt utána tudsz nézni: [link]

Nekem nagyon tetszik az egyetemen, az itt tanulókkal is jól kijövök. Követelni természetesen követelnek, sokan ezt nem bírják és kihullanak. Erre készülj fel, ha informatikus akarsz lenni.

2010. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
79%
A kérdéses kart csak ismerősök útján ismerem, de magáról a Miskolci Egyetemről elmondhatom, hogy ha valakit oda felvesznek és gólyatábortól kezdve komolyan részt vesz az egyetem diákéletében, az egy életre szóló élmény!
2010. nov. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miskolci Egyetem!!! Rengeteg díjat is nyert , főleg a GÉIK kar. Én is a 2 között gondolkoztam... rengeteg fórumot megnéztem... de végül jól döntöttem!!! szerintem a debreceni Kismiska ehhez képest!! gazdaságinformatikus első éves hallgató vagyok
2010. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Miskolci Egyetem, egyértelmű! A debreceni sokkal könyebb egyetem, van kb 30 ismerősöm az egyetemen, abból 3 debrecenből jött át mert nagyon szar
2011. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!