Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek megéri sulit váltani?

Szerintetek megéri sulit váltani?

Figyelt kérdés
Most 9.-es vagyok és szegeden az egyik legjobb infós suliba járok infó szakra és sajnos az osztályom kb 80%-a nyomikból áll tehát csak 1-2 gyerekkel vagyok jóban és az informatika sem érdekel már annyira viszont az autók annál inkább, már kiskorom óta és arra gondoltam, hogy átmehetnék a Csonkába autószerelő szakra, de nemtudom, hogy szüleim mit szolnának hozzá és a Csonkáról is halottam olyanokat, hogy gengszterképző suli :S lécci segítsetek dönteni, hogy megéri-e át menni az autó szerelős suliba, vagy nem és hogy kelene-e különbözeti vizsgát tenni?
2010. nov. 8. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel az autószerelésben és az informatikában kevés közös dolog van, valószínűleg kell majd vizsgát tenni. De szerintem az autószerelésnek már nincs nagyon jövője, manapság mindent a márkaszervizekben javítanak. Az informatikával meg nagyon jó állásod is lehet.
2010. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a baj a GD-vel? :D
2010. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
háát nemnagyon teccik, unalmas az info és 1-2 tanár kezdifelkurni az agyamat + amit eddig már le irtam, hogy anyira nem érdekel az infó
2010. nov. 8. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!