Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Töri témazárónál az egyik...

Töri témazárónál az egyik feladat kidolgozós lesz, megadta a címeket. Megoldható az, amire gondolok? (lent)

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy A/4-es lapra kiírom mindet, és megmondom a tanárnak (vagy lehet nem is szólok), hogy egy külön lapra akarom kidolgozni, mert nem elég a hely, és az itthon kidolgozottat adom be. Viszont az kérdőjeles még, hogy nyomtatott lapra kell-e dolgozni, vagy sima lapra.
2010. nov. 5. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a puskázások és csalások híve, de nyilván a kérdésedre akarsz választ kapni, nem pedig azt olvasgatni, hogy mindenki lebeszél erről.


Úgyhogy a témával kapcsolatban.

Nekem jópár ismerősöm csinált már ilyet. Nyilván, ahogy te is említetted, nem mindegy, hogy milyen papírt ad a tanár, és te milyenre írod otthon. Ezt kellene megtudni, és akkor még bejöhet a dolog.


A másik, amit szintén sok ismerősöm csinált, hogy otthon leírta papírra, azt a dolgozat lapja alá tette, ami ugye elég, ha egy kicsit átlátszik, és szépen átmásolta a szöveget.


Összességében: van esély arra, hogy meg tudd csinálni, amit elterveztél.

2010. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. nov. 5. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha meg lebuksz, akkor egy baromi nagy egyes lesz a vége és a tanár bizalmának örökre szóló elvesztése. Nem jobb lenne inkább megtanulni? Az érettségire is saját papírt viszel?
2010. nov. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!