Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik lesz a következő...

Melyik lesz a következő "divatszak"?

Figyelt kérdés

Mindig újabb és újabb szakok vannak, amikre tömegesen jelentkeznek a diákok: volt már az informatikus szezonja, na meg jöttek a bölcsész-kommunikáció szakosok, most épp a vendéglátás és turizmus szárnyal az egekben.


Szerintetek mi lesz a következő hullám?


2010. nov. 5. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Eléggé divat a jog is, meg az ELTE-n a távol-keleti nyelvek. Mindkettőre keményen felvételiztetni kéne, mert sok az alkalmatlan ember. Az nem vígasz, hogy az első év után kiesnek. Addig is rengeteg milliárd megy el rájuk.


Következő divatszak? Hm, filmrendező, vagy v.mi filmes dolog. Szerintem.

2010. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg nemzetközi gazdálkodás:)
2010. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Az antidivatszak már megvan: tanár
2010. nov. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, valami nyelves orulet megint. Talan a keleti nyelvek, az eleg felkapott mostanaban.


Antidivatszak lett a tanar? Nem hiszem, nalunk a fel evfolyam tanarnak megy majd, koztuk en is.(:

2010. nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
anglisztika, germanisztika...
2010. nov. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09:18

> Akkor még van remény. :)


Megérzésem szerint megint a vendéglátás viszi a pálmát.

2010. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

A tanár valóban nem antidivatos.

Ráadásul örömmel hallottam,hogy mire én befejezem a fősulit/egyetemet(jövőre végzek a gimiben) addigra nagyon kellenek majd a tanárok.(énis annak tanulok)

2010. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En vagyok az, aki irta, hogy tanarnak megy. Koszonom, hogy latod bennunk a remenyt.(:

Nagyon sokan leszunk tanarok.Ahogy a csoporttarsaimat, illetve felsobbeveseket latom igazan bizakodva tekintek a jovobe, mindenki nagyon elhivatott.


Es, hogy ne csak offoljak, a masik divatszaknak a - mar emlitett- keleti nyelveken kivul, a szabadbolcseszetnek van nagy jovoje, sokan jelentkeztek iden is. Csak tudnam, hogy elhelyezkedni hol fognak...

2010. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*az egyik
2010. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
csak nem mindegy, hogy milyen tanárok. nyelv és történelem tanárokból most is annyi van, hogy ha 10 évig nem lesz új diplomás, akkor se lesz hiány belőlük. viszont ha kémia vagy fizika tanár akarnál lenni mondjuk, akkor lesz munkád.
2010. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!