Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen felvételi van ilyenkor?

Milyen felvételi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Magyar szakra járok és következő félévben meg kell jelölni valamilyen szakirányt és én arra gondoltam, hogy biológia minorra fogok jelentkezni, de a szakosodási tájékoztatón azt mondták, hogy, ha valaki valamelyik másik kar szakára jelentkezik, akkor ott lesz valamilyen felvételi, ami lehet írásban vagy szóban. De ezt, hogy kell érteni? Kellene készülnöm biológiából? Csak mert középiskolában két évig tanultunk bioszt, de elég gagyi volt, szóval gyakorlatilag olyan mintha nem is tanultam volna és ha nagyon komoly ez a felvételi, akkor szerintem semmi esélyem.
2010. nov. 5. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Minornál nincs külön felvételi, de lehetnek alapozó tárgyak amiket teljesíteni kell és azok átlaga alapján veszik fel az egyéneket minorra. Én anno töri mellé vettem fel infót.
2010. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!