Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan történik a BGE nyílt...

Hogyan történik a BGE nyílt napon a jelentkezések ellenőrzése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap (10.22) nyílt nap lesz a BGE-n és én a Belvárosi Kampuszra szeretnék menni, de már csak a Zuglói kampuszra van hely. Ha odamegyek a Belvárosihoz, akkor azt hogyan ellenőrzik hogy én melyikre jelentkeztem? Akik voltak már nyílt napon, azok segítségét kérem. Hogyan történik a jelentkezések ellenőrzése?

tegnap 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erről az egyetemet kellene megkerdezned, biztosan volt a nyílt napos jelentkezés esetén megadva kontakt, akit probléma esetén lehet keresni. Nem tartom valószínűnek hogy névsor olvasást tartanának nagy számú résztvevő esetén.
tegnap 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sehol nem találok kontaktot hozzájuk, a visszaigazoló mailben sem kaptunk semmi ehhez hasonlót. Attól tartok, hogy az iskolai igazolást nem kapjuk meg, ha nem vagyunk regisztrálva.
tegnap 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Annyit tudok tanácsolni, hogy írj be egy érettségis Facebook csoportba, ahol rákérdezel, hogy van e esetleg, aki korábban regisztrált a Budai Campusra, de mégsem tud elmenni és törölje a jelentkezést, hogy tudj jelentkezni helyette. Osztálytársaim pont ma cserélgették ezeket.
tegnap 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én nem az iskolai igazolástól tartanék, mert azt szülőivel is meg bírod oldani, de ha tényleg érdekel az egyetem és nem csak lógni akarsz, akkor talán rosszabb az, ha be sem engednek.
tegnap 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!